hakkında

markus prime ribs hakkında

Markus. Aynı üniversiteden mezun olan fakat yolları birbirleri ile daha sonradan kesişecek iki gastronomi meraklısı arkadaşın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan, tanıdıkları ve bu süre zarfında tanıştıkları değerli ve özel insanlar sayesinde kolektif bir ekip çalışmasının sonucu olarak doğan ve aynı kolektif ruhu koruyarak büyümeyi amaçlayan topluluk.

Her şey bu iki arkadaşın 2016 senesinde birbirlerini daha iyi tanıyıp, birlikte çalışabilir miyiz sorusuna cevap bulmak için başlattıkları bir pop up serisi olan Wondercats yemekleri için bir araya gelmesi ile başladı. Bir seneye tekabul eden bir zamanda; insanların kendilerini farklı ve olmak istedikleri yerde hissedecekleri, anlatacak hikayeleri olan objelerle etrafı sarılmış, Blues ve olabildiğince Led Zeppelin çalabilecekleri ve esas olarak deneyimlenecek tek bir ürünün en güzel haliyle sunulabileceği bir yer hayal ettiler.

Tat duyusunun yanı sıra göz ve ruha da hitap etmeyi hedefleyen Markus Prime Ribs Society, tasarım, sanat ve bir çok farklı disiplinin deneyimlenmesine alan sağlıyor. Bu doğrultuda salt bir restorandan ziyade aynı zevkleri paylaşan ve birbirini destekleyen bir topluluk olarak var olma misyonunu da beraberinde getiriyor Markus Prime Ribs Society.

çalışma saatleri

Maslak
pzt-cts: 17:00-00:00
pazar kapalıyız.

Emaar
her gün: 11:30 – 23:00

ekibe katıl

Toplam: 0