covid-19 önlemlerimiz hakkında

Sevgili misafirlerimiz,

 

Korona (Covid-19) virüsüne karşı aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

-Restoranımızın girişine ve tüm ortak kullanım alanlarına sağlık bakanlığı onaylı alkol bazlı el dezenfektan üniteleri yerleştirdik.

 

-Restoran girişinde tüm personelimizin ateş ölçümlerini günlük olarak yapıyoruz.

 

-Ortak kullanım ve el temasının yoğun olduğu alanları ( masa, sandalye, merdiven korkulukları, kapı kolları, tezgahlar vb..) bulaşı riskine karşı sağlık bakanlığı onaylı yüzey dezenfektanları ile sık sık dezenfekte ediyoruz.

 

-Üretim alanlarının ve salonumuzun  dezenfeksiyonunu  sağlık bakanlığı onaylı temizlik şirketi aracılığı ile periyodik olarak yaptırıyoruz.

 

-Tüm personelimize Korona virüsü, bulaşı kaynakları, korunma yöntemleri ve alınması gereken ekstra hijyen uygulamaları eğitimleri vererek farkındalık yarattık.

 

-Ortak kullanım alanlarında müşteri ve personelimiz için salgına karşı alınması gereken önlemleri, hastalığın belirtileri, korunma yöntemleri, bulaşı kaynakları gibi bilgilendirici afişler yerleştirdik.

-Lavabo, tuvalet ve ortak kullanım alanlarındaki zemin ve yüzey temizliklerinin sıklıklarını ve kullanılan kimyasalların konsantrasyonlarını insan sağlığını tehdit etmeyecek oranda arttırdık.

 

-Gıda ve müşterilerimiz ile temas eden ve risk potansiyeli taşıyan malzemelerimizi tek kullanımlık malzemeler olacak şekilde revize ettik.

 

-Yerel ve ulusal otoriteler tarafından uygulanan tüm genelge ve talimatları siz misafirlerimiz adına takip ediyor ve önemlerimizi hızlı şekilde yerine getiriyoruz.

 

Size ve sevdiklerinize, güvenli ve sağlıklı geçireceğiniz günler diliyoruz.

Toplam: 0